SVÁTEČNÍ A ZIMNÍ SLOVO Z HÁJIŠTĚ

VÁŽENÍ PŘÁTELÉ, SLOVUTNÍ RYBÁŘI, MILÍ ZÁVODNÍCI, KAMARÁDI

 Skončila sezóna 2023, Hájiště se uzavřelo pod ledový příkrov a ryby se uložily k zimnímu spánku a protože se Vás, rybářů na Hájišti vystřídalo letošní sezónu téměř 600, tak nejen ryby, ale i Ti, kteří se o ně a Vás starají, si zaslouží odpočinek.

 Není nutné se bát, že jsme na Hájišti usnuli úplně, sezona 2024 je připravena. Při posledním závodu sezóny v září byl zveřejněn rámcový seznam plánovaných závodů na rok 2024 a byl z 90 % obratem zaplněn Vašimi rezervacemi.

 Jen pro informaci zveřejňuji seznam závodů v roce 2024

29.-31.3.2024                         Velikonoční závod jednotlivců                     obsazeno

13.4.2024                               Junior cup Hájiště 5. ročník                           volná místa

  1. – 21.4.2024                       Aprílová padesátka                                       obsazeno
  2. – 5.5.2024                          Májová padesátka                                       obsazeno

31.5. – 2.6.2024                     Woman cup 4.ročník                                    volná místa

5.7. – 7.7.2024                       Rodinná těžba 50 hodin                              jedno volné místo

  1. – 29.9.2024                      Svatováclavský maraton 100 hodin            jedno volné místo

 V současnosti probíhá zálohování závodů, které bude v roce 2024 nekompromisní. Vedou nás k tomu špatné zkušenosti z tohoto roku. Nezaplacení zálohy v daném termínu je důvodem ke zrušení rezervace a pozvání dalšího zájemce, je tedy možné, že se během pár dní některá místa na obsazených závodech ještě uvolní. Současně platí, že bude při všech akcích pořádaných Rybolovem Hájiště  aplikován „žolík“ na lovném místě 12. Podle vašich reakcí Vám toto zpestření dělá radost, závody jsou napínavější a vyrovnanější a budeme v tom pokračovat.

 Velice si toho vážíme a děkujeme za Váš zájem, i když jste si jistě všimli, že budeme závodů pořádat méně. Chceme, aby na revír mohlo přijet více rybářů mimo závodní program a užít si „volné chytání“.

 V roce 2024 nás čeká všude mnoho změn a ty se nevyhnou ani Rybolovu Hájiště. Nebudou to ale změny nijak dramatické, je upraven ceník (ceny ve všední dny pondělí až čtvrtek se nemění, tak jako se nemění ceny pro děti), došlo k drobným úpravám pravidel a rybářského řádu. Se vším se můžete seznámit od 1.1.2024 na našich stránkách.

 Jak je vidět na seznamu závodů, mnoho volných míst nezbývá a není tomu jinak ani v kalendáři mimo závody ať již o víkendech nebo všedních dnech. Chtěl bych Vám tedy doporučit, pokud máte zájem na Hájišti rybařit, vyřešit svou rezervaci na chytání hned počátkem roku 2024.

 Dovolte mi Vám popřát spokojené Vánoce, dobrý vstup do nového roku 2024, hodně zdraví, štěstí, osobních a především rybářských úspěchů. Budu se na Vás v příštím roce moc těšit, když ne přímo při rybaření, tak třeba při přátelskému popovídání u kávy, Hájiště a já jsme tu pro Vás.

 Šťastný celý nový rok budu se na Vás moc těšit na Hájišti 🙂

 

Jiří Majrich,  Rybolov Hájiště